Tayland Gece Hayatı

Tayland gece hayatı, dünyaca ünlü olmayı sonuna kadar hak ediyor. Eğer gece hayatını seviyorsanız, Tayland tam size göre bir ülke. Muhteşem adaları, plajları, tapınaklarının yanında, geceleri sunduğu sınırsız eğlenceyle tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başarmış Tayland, Asya Kıtasının en çok turist çeken ülkesidir. Tayland’ın hemen hemen her şehrinde gece hayatı bulabilirsiniz. Tabi ki Bangkok, Pattaya ve Phuket dillere destan gece hayatına sahip şehirlerin başında gelir.

Bangkok Tayland

Çılgın gece hayatıyla, gece hayati sevenlerin kalbinde taht kurmuş olan Bangkok, Thailand’in en hareketli şehirlerinin başında geliyor.Gece kuluplerinden go go barlara kadar her turlu eğlenceyi bulabilceğiniz Bangkok’da, fiyatların da oldukça cazip olması pek çok turisti bu ülkeye çekiyor. Detaylı bilgi için  Bangkok gece hayati yazımıza göz atabilirsiniz.

Pattaya Tayland

Eğlencenin sınırsız olduğu Pattaya fiyat olarak size Bangkok ve Phuket’den çok daha uygun fiyatlarla eğlenme imkanı da sunuyor. Zaman kavramını yitirebileceğiniz, 24 saat yaşayan Pattaya’da günün her saati yapacak eğlenceli bir şeyler bulabilirsiniz. Sınırsız gece hayatının yanında gündüzleri de gezebileceginiz bir çok yeri olan Pattaya eminim gönlünüzde taht kuracak.

Pattaya gece hayati hakkında detaylı yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Phuket Tayland

Dillere destan Phuket,  balayı adası olarak da bilinir. Muhteşem adaları ve manzaraların yanında gece hayati da son derece hareketlidir. Tayland’in diğer şehirlerinde ki gece hayatlarına göre fiyatlar çok daha yüksektir.

Şimdi gelelim Tayland gece hayatında sizi nelerin beklediğine

1-) Dünyaca ünlü dövüş sanatı olan Muay Thai,

Tayland gece hayatında da önemli yere sahip olan Muay Thai, sizlerinde izleyebileceği bir çok yerde yapılıyor. Bazı barlar ve gece kulüpleri de bu tip gösteri maçları düzenleyerek müşteri çekmeye çalışıyor. Ülkemizden de şampiyonlar çıkarttığımız bu sporu ana vatanı olan Tayland’da izlemek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın.

2-) Tayland Masaj Salonları,

Tayland Masajı
Tayland Masajı

Tayland’da masaj salonları sadece gündüz açık zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Tayland gece hayatında masaj da önemli yer tutar. Gece yarılarına kadar açık masaj salonlarında dilerseniz yorgunluk atar, dilerseniz gece hayatına dalmadan enerji depolayabilirsiniz. Eğer Tayland tatili planınız varsa şiddetle denemenizi tavsiye ederim.

Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

3-) Tayland Barlar,

Tayland Barları
Tayland Barları

Tayland gece hayatında sıkça rastayacaksınız. Özelikle Pattaya gece hayatında neredeyse 10 m bir bu tip barlar var. Bu barlarda içkinizi içerken size servis yapan kızlarla uzun uzun sohbet edebilirsiniz. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

4- Tayland Go Go Barlar,

Bu tip barlarda, genelde özenerek seçilmiş kızlar müzik eşliğinde direklerde dans ederek, sizin eğlenceli zaman geçirmenizi sağlar. Fiyatlar normal barlara göre daha yüksektir.

Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

5-) Tayland Gece Kulüpleri,

Bana göre Tayland gece hayatının en güzel yanı son derece kaliteli müzikler yapan gece kulüpleridir. Eğer gece hayatını seviyorsanız güne son noktayı her zaman gece kulübünde koymalısınız. 😉

Tayland tatili ve gece hayatı hakkında detaylı fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir