Scario: Day Of The Soldado 2018 Fragman

Kategori: Vizyondakiler | 0
Scario: Day of the Soldado
Scario: Day of the Soldado

Filmin Türü: Dram, Suç, Aksiyon
Vizyon Tarihi: 29 Haziran 2018
Yönetmen: Stefano Sollima
Oyuncular: Josh Brolin, Benicio Del Toro, Isabela Moner, Christopher Heyerdahl, Matthew Modine, Catherine Keener, Jeffrey Donovan, Bruno Bichir

Konu:  ABD ve Meksika sınırındaki devlet-kartel savaşında safların birbirine karıştığı ortamı yeniden gözler önüne serecek olan Soldado’da, Benicio Del Toro ve Josh Brolin Sicario’daki rollerine geri dönüyor. Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, Alejandro’yla iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, durumu kızıştırmaktır. Alejandro, durumu alevlendirmek için kartel patronunun kızısını kaçırır. Fakat kız, sivil zayiat olarak görülmeye başlayacak ve kızın kaderi ise bu iki adamın ellerinde olacaktır.

Son dönemin en parlak yönetmenlerinden biri olan Denis Villeneuve, 2015 yılında karşımıza çıkan filmi Sicario’yla bizleri oldukça etkilemiş ve o sene çok konuşulan film, tam 3 Oscar adaylığı elde etmişti. Gişede kendi maliyetinin üç katı kadar hasılat elde edip maddi manada da büyük başarı yakalayan Sicario’ya devam filminin gelmesi de uzun sürmemişti. Villeneuve ve ilk filmin başrolü Emily Blunt yer almasa da ilk filmin de senaristliğini üstlenen Taylor Sheridan‘ın geri döndüğü filmin ismi ilk başta Soldado olarak açıklansa da görünen o ki filmin ismi değişmiş.

Yönetmenliğini Gomorrah isimli diziyle tanınan Stefano Sollima‘nın üstlendiği Soldado’nun oyuncu kadrosunda ilk filmde de yer alan Benicio del Toro ve Josh Brolin‘le birlikte Catherine Keener, Isabela Moner, Jeffrey Donovan ve Matthew Modine yer alıyor. Amerika’nın Meksika sınırındaki çete savaşlarını engellemek üzere yeniden görevlendirilen Alejandro ve Matt Graver’ın hikayesini izleyeceğimiz Soldado, Amerika ve Meksika sınır arasında devam eden kartel savaşları sonucunda Matt Graver’ın Alejandro ile yeniden iş birliği yapması sonucu yaşananları konu edinecek.

Scario: Day of the Soldado, 29 Haziran 2018 tarihinde sinemalarda!

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir