Predator 2018 Fragman

Kategori: Film Arşivi | 0
Predator
Predator

Filmin Türü: Bilim-Kurgu, Aksiyon
Vizyon Tarihi: 14 Eylül 2018
Yönetmen: Shane Black
Oyuncular: Boyd Holdbrook, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key

Konu: Arnold Schwarzenegger’in ilk defa Orta Amerika ormanları boyunca kendisini ve yoldaşlarını avlayan öldürücü bir uzaylı yaratıkla yüzleşmesinden otuz bir yıl sonra, Predator serisi tekrar gündeme getiriliyor. Bu sefer, sorumlu kişi Shane Black ve Predatorlar onun söylediklerini yapıyor. 2018 yılında Predator’da eski bir Ordu Korucusu ve Özel Kuvvetler askerinin Meksika’daki ücretli bir görevde, daha sonra bir Predator olduğunu öğrendiği gizemli bir uzaylı ile karşılaşır. Yaratıkların teknolojisinin bir kısmını ABD’ye geri gönderir; orada oğlu Rory, onları kontrol etmek için kullanılan dili çözer. Bu da onu, Predatorlardan gelen ciddi bir tehdide maruz bırakır. Hükümetin, gördüğü şeyi ortaya çıkarmasını engellemenin bir yolu olarak psikiyatrik değerlendirme için sınırlanmış olan Quinn, Deliler adı verilen bir grup eski askerle oğlunu kurtarmak için kaçar ve daha büyük bir komployu keşfeder.

İlk olarak 2016 yılında duyurulan ve o günden beri vizyon tarihi periyodik olarak 2-3 ay süreyle ertelenen The Predator’un nihai vizyon tarihi ve ilk fragmanı ortaya çıktı. Daha önce Iron-Man 3 ve The Nice Guys gibi filmleri yöneten ve Lethal Weapon (Cehennem Silahı) serisinin ilk filminin yazarı olan Shane Black tarafından yönetilecek olan filmin başrollerinde Boyd Holbrook ve Trevante Rhode olacak.

1987 yapımı ilk filmin ruhani devamı diyebileceğimiz ve seriyi köklerine döndürerek bir nevi farklı bir senaryoyla seriyi yeniden başlatacak olan film, +18 yaş sınırıyla vizyonda olacak. Arnold Schwarzenegger’in de filmde olacağına dair umutlar vardı ama gelen fragman ile bu umutlar sonsuza dek yok oldu.

Predator, 14 Eylül 2018’de sinemalarda.

 

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir