Pamukkale Antik Havuz

Pamukkale Travertenleri Giriş Ücreti

Kategori: Aydın, Ege Bölgesi, Pamukkale, Türkiye | 0

Ülkemizin göz bebeği Pamukkale Travertenleri Giriş Ücreti ile ilgili yazı yazmamın sebebi Pamukkale Travertenleri Giriş Ücreti Ne Kadar, Pamukkale Travertenleri Müze Kart Geçer Mi, Pamukkale Travertenleri Antik Havuz Giriş Ücreti Ne Kadar gibi soruların sıkça soruluyor olması. Daha önce sizlerle paylaştığım Pamukkale Travertenleri Gezi Notlarında kısaca giriş ücretine de değinmiştim. Şimdi detaylı şekilde fiyat bilgilerini paylaşacağım.

Pamukkale Travertenleri Giriş Ücreti Ne Kadar?

Pamukkale Travertenleri Giriş Ücreti 2019 yılı itibariyle 50 TL oldu. Bu fiyata Hierapolis Antik Kenti Giriş Ücreti ve Pamukkale Müzesi Giriş Ücreti de dahil. Geniş alana yayılmış Pamukkale Travertenlerini ve Hierapolis Antik Kentini gezmeniz en az yarım gününüzü alacaktır. Antik Kent içinde gezebileceğiniz yerlerden bazıları ise, Antik Havuz, Tiyatro, Mezarlar, Antik Şehrin Meydanı ve Pamukkale Müzesi.

Pamukkale Travertenleri Girişinde Müze Kart Geçer Mi?

Evet müze kart sahipleri antik havuz hariç geri kalan yerleri ücretsiz olarak gezebilir. Benim size tavsiyem 50 TL Giriş Ücreti ödemek yerine 70 TL ödeyerek Müze Kart almanız olacaktır. Çünkü müze kart sahibiyseniz Türkiye de bulunan pek çok müze ve örenyerine 1 yıl boyunca ücret ödemeden giriş yapabilirsiniz.

Antik Kleopatra Havuzu Giriş Ücreti Ne Kadar?

Eğer tarihi bir havuzda yüzmek isterseniz, Pamukkale Travertenleri girişinde ödediğiniz ücretin üstüne Antik Kleopatra Havuzu Giriş Ücreti için 50 TL daha ödemelisiniz.

Çocuklar İçin Antik Kleopatra Havuzu Giriş Ücreti ise 0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş 13 TL olarak belirlenmiştir.

Eğer henüz Pamukkale Travertenleri için bir gezi planınız yoksa mutlaka en kısa zamanda yapmalısınız. Hepinize Mutlu Tatiller.

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir