Ölümcül Makineler 2018 Fragman

Kategori: Pek Yakında | 0
Ölümcül Makineler
Ölümcül Makineler

Filmin Türü: Bilim-Kurgu, Fantastik
Vizyon Tarihi: 14 Aralık 2018
Yönetmen: Christian Rivers
Oyuncular: Hera Hilmar, Hugo Weaving, Stephen Lang, Robert Sheehan, Jihae

Konu: Philip Reeve’nin kaleme aldığı ve 4 kitaplık seri olan Yürüyen Kentler kitabından beyazperdeye uyarlanan Ölümcül Makineler (Mortal Engines) filminden ilk fragman yayınlandı.

Ünlü yönetmen Peter Jackson’ın ortak yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği Ölümcül Makineler filminin yönetmenliğini özel efekt uzmanı Christian Rivers üstlenirken filmin oyuncu kadrosunda Aaron Jackson, Robert Sheehan, Hera Hilmar, Ronan Raftery, Stephen Lang, Hugo Weaving, Menik Gooneratne ve Patrick Malahide,Colin Salmon, Patrick Malahide ve Rege-Jean Page gibi isimler yer alıyor.

Ölümcül Makineler filmi; Uzak gelecekte, 60 Dakika Savaşları’nın sonrasında bildiğimiz dünyadan eser kalmamış bir zamanda geçiyor. Tekerlekler üstünde “yürüyen” Londra kenti, eski Kuzey Denizi’nin kurumuş yatağı boyunca, küçük kentleri kovalamaktadır. Dev makineler üzerine kurulmuş şehirleri ve oradaki yaşamı anlatan Ölümcül makineler filminde Londra’nın distopik gelecekteki halini görüyoruz. Şehirler tükenen kaynaklar ve doğal afetlerin olduğu post-apokaliptik bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyor. Ölümcül Makineler (Mortal engines) filminin gösterim tarihi 14 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Ölümcül Makineler (Mortal Engines), 14 Aralık 2018’de sinemalarda.

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir