Manila Gece Hayatı Ve Fiyatlar

Kategori: Asya, Filipinler, Manila | 0
Manila Nightlife
Manila Nightlife

Filipinler Başkenti Manila hareketli bir Gece Hayatı ve uygun fiyatlar sayesinde pek çok gece hayatı düşkünü tarafından tercih edilen yerler arasındadır.  Manila’da Gece Hayatı denilince akla gelen ilk yer Makati bölgesindeki P Burgos caddesidir. Cadde üzerinde bir çok pub, bar, restaurant, go go bar, gece kulübü ve oteller var. Biz otelimizi bu bölgeden aldık size de tavsiye ederiz. Hem gündüz gezip, hemde gece vakit geçirebilirsiniz. Her keseye uygun otel bulunabilir. Ayrıca sokaklar da tüm gün boyunca kızlar sizi yolunuzdan çevirerek taciz edecektir hazırlıklı olun. 😉

 

Manila Gece Hayatı Ve Fiyatlar

Manila’da şehrin farklı bölgelerine dağılmış bir çok gece kulübü var. Prive, Club ZZYZX belli başlı gece kulüpleri fakat biz otelimize yürüyüş mesafesindeki Royal Club’ı tercih ettik.

Makati bölgesindeki barlarda bira fiyatları 90-120 Peso arasında değişiyor. Genel olarak Filipinler’de alkol ve sigara çok ucuz buna bağlı olarak gece hayatı da diğer ülkelere kıyasla oldukça uygun. Go Go barlarda fiyatlar biraz daha yüksek. Dikkatli olun buralardaki birbirinden güzel kızlar farkında olmadan hesapsızca para harcamanıza sebep olabilir 😉 .

Manila Night Club

Bölgenin en güzel gece kulüplerinden birisi Royal Club’a mutlaka uğrayın. Giriş hafta içi kişi başı 300 pezo (20tl), hafta sonu ise 500 pezo (35tl) oluyor. İlk 2 içkiniz ücretsiz sonrasında her bira için 120 Peso ödüyorsunuz. Diğer içkilerin fiyatları, tekila, votka ve kokteyller 300-400 Peso arasında değişiyor.Fiyatlar gece kulubü için oldukça makul.

Manila gece hayatında yalnız olacak erkek arkadaşlar için bir not uzun süre yalnız kalmayacaksınız garanti ederiz  😉

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir