SİTE KULLANIM KOŞULLARI

  1. Kullanıcılar, her koşulda aşağıda belirtilen tüm maddelere uymakla yükümlüdürler.
  2. Kullanıcılar, pintigezgin.com sitesini ziyaret etmekle sitenin kullanım koşullarını, anladıklarını ve Site Kullanım Koşullarında yer alan tüm yükümlülükleri kabul etmiş olduklarını beyan ederler.
  3. Kullanıcılar, siteyi Site Kullanım Koşullarında yer alan koşullar çerçevesinde kullanabilirler. Site içerisinde yer alan herhangi bir bölüm izinsiz bir şekilde kopyalanamaz veya dağıtılamaz.
  4. Pintigezgin.com, kullanımı esnasında oluşabilecek hiçbir riskten sorumlu değildir. Bununla birlikte pintigezgin.com sizi zarara uğratabilecek hiçbir sitenin size bağlanmasına aracılık etmez.
  5. Sitede telif haklarınızı ihlal eden bir içerik tespit ederseniz, yasalara ve haklara olan saygımız gereği, bize admin@pintigezgin.com e-posta adresinden ulaşıp bu ihlali bildirmeniz içeriğin kaldırılması için yeterli olacaktır.
  6. Yukarıda belirtilen tüm kullanım şartlarını kabul edebilmek için gerekli olan 18 ve üstünde bir yaşa sahip olduğunuzu ve/veya aile veyahut yasal olarak veliliğinizi yapabilecek bireylerin izinleri dahilinde bu siteyi ziyaret ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu şekilde yukarıda belirtilen tüm koşulları ve bu koşullardan ortaya çıkabilecek tüm sorumlulukları kabul etmiş bulunuyorsunuz.