Kızım Ve Ben (2018) Fragman

Kategori: Film Arşivi | 0
Kızım ve Ben
Kızım ve Ben

Yönetmen  : Murat Gürvardar

Oyuncular  : Cemal Hünal,  İrem Helvacıoğlu,  Zülal Memişoğlu,  Enis Aybar,  Emre Özcan

V. Tarihi      : 6 Nisan 2018

Tür              : Dram

KIZIM VE BEN

Bu yılın beklenen, fragmanı çıktığında twitterda tt olan ve aynı zamanda youtubeda trendlerde ilk sırada olan Kızım ve Ben sonunda vizyonda.
Başrollerinde Issız Adam olarak belleklerimize kazınan Cemal Hünal hem polislik mesleğini hem de iyi bir ebeveyn  olmaya çalışan Doruk karakterini canlandırırken kendisine Sen Anlat Karadeniz adlı dizide muhteşem bir oyunculuk  sergileyen İrem Helvacıoğlu eşlik etmekte. Filmdeki çocuk oyuncuyu ise daha önce Azazil 2 de ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Zülal Memişoğlu canlandırmaktadır.
Gelelim filmin konusuna;
Hayalini kurduğu polis akademisine giren ve birincilikle mezun olan Doruk, zengin bir ailenin tek çocuğudur. Bir operasyon sırasında tanıştığı Serap’a aşık olur ve evlenirler.Fakat kızları Zeynep’in doğumundan sonra bunalıma girer ve evi terk eder. Özel Harekat Polisi olan Doruk hem mesleğini en iyi şekilde yapmaya çalışır hem de Zeynep’e hem annelik hem babalık eder. Kızıyla aralarında çok güzel bir bağ kurulmuşken aniden bir misafir Serap çıkagelir ve
bu herşeyi değiştirir. Baba ve kızın hayatında zorlu bir dönem başlamıştır. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan  filmin yönetmenliğini Murat Özvardar üstlenmektedir.

Polis haftasında vizyona giren Kızım ve Ben izleyen herkesde derin bir iz bırakacak. Filmle ilgili küçük bir not; Filmin bir sahnesinde gerçek Özel Harekat Polisleri eşlik etmiştir.

Film 7 yaş sınırı ile vizyona girdiği için umarım istediği gişeye ulaşır.
İyi Seyirler

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir