İstanbul Yeni Havalimanı Otobüs Saatleri

Kategori: İstanbul, Marmara Bölgesi, Türkiye | 0

Yeni İstanbul Havalimanı hizmete girdi. Yeni Havaalanı Otobüs Saatleri ve Yeni İstanbul Havaalanı Ulaşım Fiyatları en çok merak edilen konular. Ben de bu yazı da sizlere Yeni İstanbul Havalimanı Ulaşım hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Atatürk Havalimanı kadar merkezi bir yerde olmaması ve henüz metro hattının tamamlanmamış olması sebebiyle, Yeni İstanbul Havalimanına Ulaşım biraz zahmetli biraz da zaman alıyor. Şimdilik sadece İETT ve HAVAİST servisleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Aşağıdaki Listede Havaist Seferlerini bulabilirsiniz.

Havaist Yeni İstanbul Havalimanı Sefer Saatleri,

Havaist, İstanbul’un pek çok yerinden yeni havalimanına servis yapıyor. Havaist Transfer Fiyatları ise 12 TL ile 30 TL arasında değişiyor.

Yeni Havaalnı Sefer Saatleri
Havaist Yeni İstanbul Havalimanı Sefer Saatleri

Mecidiyeköy İstanbul Havalimanı İett Sefer Saatleri,

Karşılıklı olarak sabah 6:00 da başlayan Mecidiyeköy- Yeni İstanbul Havalimanı İett Seferleri, gece 00:00 da sona eriyor. H-2 Sefer kodu ile yapılan seferler her 15 dakikada bir karşılıklı olarak kalkıyor.

Detaylı Mecidiyeköy- Yeni İstanbul Havalimanı Sefer Saatlerine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yenikapı İstanbul Havalimanı Sefer Saatleri,

Her 10 dakikada bir yapılan İst-1 kodlu Yenikapı- İstanbul Havalimanı Seferleri, 24 saat kesintisiz olarak 10 dakikada bir karşılıklı olarak yapılıyor. Bazı saatlerde otobüs güzergahı değişebiliyor bilginiz olsun. Aşağıda ki linkten detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Yenikapı- İstanbul Havalimanı Seferleri İçin Tıklayın.

Kadıköy- İstanbul Havalimanı İett Sefer Saatleri,

Kadıköy- İstanbul Havalimanı İett Seferleri, karşılıklı olarak 24 saat yapılıyor. Her 30 dakikada bir yapılan seferlerin kodu ise İst-7. Linkte detayları bulabilirsiniz. Kadıköy- İstanbul Havalimanı İett Seferleri İçin Tıklayın.

Taksim-İstanbul Yeni Havalimanı İett Seferleri,

Taksim-İstanbul Havalimanı İett Seferi 24 saat aralıksız olarak yapılıyor. Sefer kodu İst-19 olarak belirlenmiş. Her 30 dakikada bir karşılıklı olarak otobüsler kalkıyor. Detaylar için linki takip edebilirsiniz. Taksim-İstanbul Havalimanı İett Seferi için tıklayınız.

Yukarıda Havaist Servislerinin tamamını ve İett İstanbul Havalimanı servislerinin bazılarını sizlerle paylaştım. Buradan İett websitesine ulaşarak tüm seferlere ulaşabilirsiniz.

Hepinize mutlu tatiller.

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir