İnanılmaz Aile 2 2018 Fragman

Kategori: Film Arşivi | 0
Incredibles 2
Incredibles 2

Filmin Türü: Animasyon
Vizyon Tarihi: 22 Ağustos 2018
Yönetmen: Brad Bird
Oyuncular:

Konu: Yaklaşık 13 yıl önce gösterime giren ilk filmde olduğu gibi Brad Bird’ün yazıp yönettiği İnanılmaz Aile 2, süper güçleri olan ailenin yeni maceralarını anlatıyor. Helen, Bob’u Violet ve Dash ile bırakıp “normal” hayatının günlük kahramanlık işlerine yoğunlaşır. Bu herkes için zor bir değişim olur, ailenin bebek Jack-Jack’in gelişen süper güçlerinden habersiz olması işi daha da zorlaştırır. Filmin yeni kötü karakteri zeki ve tehlikeli bir plan yapınca, aile ve Frozone yeniden birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalıdır. Tabii, söz konusu İnanılmaz Aile olunca söylemesi kolay.

İlki 2004 tarihli olan ve aynı yıl En İyi Animasyon Filmi Oscar Ödülü’ne layık görülen İnanılmaz Aile’nin devam halkasında seyirciyi şaşırtıcı olaylar bekliyor. Zira ekibinde; Samuel L. Jackson, Holly Hunter, Catherine Keener, Craig T. Nelson, John Ratzenberger, Sarah Vowell ve Huck Milne gibi isimlerin yer aldığı animasyon filminde, Wonder Woman’da olduğu gibi kahraman rolünde kadın karakter Lastik Kız görünüyor.

Daha açık söylemek gerekirse; 22 Ağustos’da gösterime girecek eğlenceli yapımda, Bay İnanılmaz evde çocuklarla ilgilenirken Elastik Kız da görev için evden ayrılıyor. İnanılmaz Aile’nin annesinin John Ratzenbergertarafından seslendirilen kötü karakter The Underminer’la mücadele edeceği halkada, Bay İnanılmaz da çocuklar, özellikle de bebek Jack-Jack’le uğraşıyor.

Fakat konu hangisinin işinin daha zor olduğunu söylemeye gelince, karar vermek epey zor oluyor. İlaveten; televizyon izleyen herkesi hipnoz eden yeni kötü karakter de bir hayli merak uyandırıyor. Acaba bol aksiyonlu ve kahkahalı olacağa benzeyen İnanılmaz Aile 2’de seyirciyi başka ne gibi sürprizler bekliyor?

Fragmanda ağırlıklı olarak Mr. Incredible’ın çektiği zorlukları görüyoruz. Etkili bir ebeveyn olmak hiç kolay değil. Özellikle de tüm sorumlulukları üstlenmiş olan anne rolüne bürünmek, işte bu tam bir kahramanlık istiyor. Mr. Incredible’ınsa bu konuda çok başarılı olduğunu söylemek zor. Derslerine çalıştırılması gereken çocukların yanı sıra tüm gün ilgiye muhtaç, büyütülmeyi bekleyen bir bebekle başbaşa kalan kahramanımız, adeta gerçek zorluklarla yüzleşiyor. Yayınlanan ilk fragman aile komedisi üzerine yoğunlaşsa da aksiyon ve çeşitli kahramanlıklar da izleyicileri bekliyor.

İnanılmaz Aile 2 (Incredibles 2) 22 Ağustos 2018’de Sinemalarda..

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir