Gökdelen 2018 Fragman

Kategori: Film Arşivi | 0
Gökdelen
Gökdelen

Filmin Türü: Aksiyon
Vizyon Tarihi: 13 Temmuz 2018
Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
Oyuncular: Dwayne Johnson, Noah Taylor, Pablo Schreiber, Neve Campell, Byron Mann, Kevin Rankin, Roland Møller

Konu:  Rawson Marshall Thurber’ın yazıp yönettiği Skyscraper’da Dwayne Johnson, gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’a hayat veriyor. Skyscraper, eski bir FBI lideri ve savaş gazisi olan Will Ford’un güvenliğinden sorumlu olduğu gökdelenlerde çıkan yangının ardından suçlanan ve kaçak haline gelerek adını temizlemeye çalışmasını konu ediniyor.

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez isimlerinden birine dönüşen Dwayne Johnson yakında Skyscraper ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir aile babasını canlandıran ünlü isim sevdiklerini kurtarabilmek için zorlu koşulların üstesinden gelmeye çalışıyor. Super Bowl 2018 fragmanı da bunu en net biçimde ortaya koyuyor. Paylaşılan ilk posterle sosyal medyanın gündemine oturmayı başaran Skyscraper aksiyon dolu bir macera vadediyor. Zor Ölüm serisine benzer bir havaya sahip olan filmin temel hikayesi oldukça basit. Dwayne Johnson’ın hayat verdiği Will Ford sevgi dolu bir aileye sahip. Bacaklarından biri protez ancak bu durum günlük yaşantısında ciddi bir sıkıntı yaratmıyor gibi görünüyor. Nedenini bilmediğimiz şekilde ailesiyle birlikte saldırıya uğruyor. Sevdikleri gökdelenin üst katlarından birinde mahsur kalıyor. Kötü adamların amacını bilmiyoruz fakat Will eşi ve çocuklarını kurtarmaya kararlı! Hayatın önüne koyduğu tüm zorlukları aşıp onlara ulaşmak için mücadele veriyor. Buna yüzlerce metre yükseklikten ailesinin olduğu binaya atlamak da dahil.

Aksiyon dolu filmin başrolünde Dwayne Johnson var. Pablo Schreiber, Neve Campbell, Kevin Rankin, Adrian Holmes ve Venus Terzo gibi isimler de Dwayne Johnson’a eşlik ediyor. Yükseklik korkusu olanlara iyi gelmeyeceğini düşündüğümüz Skyscraper, 13 Temmuz 2018 de sinemalarda.

 

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir