Uçuş Kampanyası

EN UYGUN YURT İÇİ UÇAK BİLET SATAN SİTELER

Kategori: İp Uçları | 0

Tatil planlarının yapılmaya başlandığı şu günlerde, sizin için en uygun uçak bileti hangi siteden alınır araştırmasını yaptık. Rastgele seçtiğimiz bir destinasyona yine rastgele bir tarihte aynı uçuşa, hangi firmaların ne fiyat verdiklerini sizinle paylaşacağız. Siz bilet alırken bütün sitelere tek tek bakmayı ihmal etmeyin. Bizim amacımız sizin genel bir fikir sahibi olmanızı sağlamak.

Bazı siteler Thy uçuşlarını daha uyguna satarken bazıları Pegasus yada Anadolu Jet bilet fiyatlarını çok daha uyguna sunabiliyor. Bilet alırken seyahat tarihinizin esnek olması ve uçuş saatlerinizin daha az tercih edilen saatlerde olması fiyatı en çok etkileyen faktörlerdir. Aynı gün tek yön için sabah 7.00 veya 23.00 uçuşlarını 90 tl ye alabilirsiniz, fakat öğlen uçuşları 150 tl yi bulabilir. Yani toplamda gidiş geliş uçuşlar için biletinizi, 1 bilet parası oranında daha uyguna almanızı mümkün.

Bizim rastgele seçtiğimiz destinasyon, İstanbul >> Dalaman oldu

Uçuş saatlerini de gidiş  ve dönüş Pegasus havayolları  , 23.40 >> Saw >> Dalaman ve dönüş uçağı, 12.20 >> Dalaman >> Saw olarak seçtik.

Şimdi aynı bilete firmaların verdiği fiyatları görelim.

Turna.com :

Toplam Ücret : 231,29 TL  6.31 tl hizmet bedeli dahil.

Ucuza Bilet.com :

Toplam Ücret : 245,98 TL 6.00 tl hizmet bedeli dahil.

En Uygun.com :

Toplam Ücret : 234,98 TL 10  tl hizmet bedeli dahil.

Bilet Bayisi :

Toplam Ücret : 241,98 TL 7  tl hizmet bedeli dahil.

Bilet Eviniz :

Toplam Ücret : 234,98 TL 4  tl hizmet bedeli dahil.

Birbirine çok yakın çıkan fiyatları, siz uçuş gününüzü, uçuş firmanızı ve uçuş saatinizi değiştirerek farklı sitelerden, çok farklı fiyatlarla alabilirsiniz. Kampanyaları takip etmeyi ve bütün siteleri kontrol etmeyi unutmayın.

Ucuza uçak bileti bulma yöntemleri hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Hepinize bol uçuşlu günler 🙂

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir