Derinlerdeki Dehşet 2018 Fragman

Kategori: Pek Yakında | 0
Derinlerdeki Dehşet
Derinlerdeki Dehşet

Filmin Türü: Korku, Bilim-Kurgu, Aksiyon
Vizyon Tarihi: 10 Ağustos 2018
Yönetmen: Jon Turteltaub
Oyuncular: Jason Statham, Ruby Rose, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Robert Taylor, Bingbing Li

Konu: Neslinin tükendiği sanılan devasa bir yaratık Pasifik Okyanusu’nun en derin noktalarından birinde, uluslararası araştırma programında görev alan derin sular denizaltı mürettebatının karşısına çıkarak onlara saldırır. Tarih öncesinden gelen Megaladon adlı 22 metrelik köpek balığı karşısında zaman daralırken deniz kurtartma uzmanı dalgıç Jonas Taylor, mürettebatı kurtarmak için Çinli deniz bilimci Dr. Minway Zhang tarafından işe alınır. Yıllar öncesinde bu ürkütücü yaratıkla karşı karşıya gelen Taylor, şimdi gelmiş geçmiş en büyük yırtıcıyla tekrar yüz yüze gelmek ve korkularının önüne geçip hayatını riske atarak herkesi kurtarmak zorundadır.

The Meg — Derinlerdeki Dehşet 2018 yapımı Jason Statham’ın başrolünde oynadığı film, antik çağlarda hüküm sürdüğü bilinen efsanevi deniz canlısı megaladonu konu alıyor. Jonas Taylor (Jason Statham) oldukça ünlü bir dalgıç ve deniz subayıdır. Pasifik Okyanusu’nun en derin nokta Mariana Çukuru yakınlarında başına gelen korkunç olayın ardından ekibinin büyük kısmını terketmiş, kendi hayatını kurtarsa da rütbesini, ailesini ve tüm şerefini kaybetmiştir. Görev sırasında gördüğü ve ekibini terketmesine neden olan devasa köpekbalığına ise kimse inanmamıştır. Aradan yıllar geçtikten sonra Taylor, bir başka görev için çağrılır. Soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrayan ve hasar gören denizaltı, mürettebatı içeride kapana kısılmış bir halde, Pasifik Okyanusu’nun en derin yerinde durmaktadır. Hasar gören denizaltı, mürettebatı içeride kapana kısılmış bir haldedirler. Tarih öncesinden gelen Megaladon adlı 22 metrelik köpek balığı karşısında zaman daralırken deniz kurtartma uzmanı dalgıç Jonas Taylor, mürettebatı kurtarmak için Çinli deniz bilimci Dr. Minway Zhang tarafından işe alınır. Yıllar öncesinde bu ürkütücü yaratıkla karşı karşıya gelen Taylor, şimdi gelmiş geçmiş en büyük yırtıcıyla tekrar yüz yüze gelmek ve korkularının önüne geçip hayatını riske atarak herkesi kurtarmak zorundadır.

Korku, gerilim, bilim kurgu ve aksiyon türündeki The Meg (Derinlerdeki Dehşet) filmi, Warner Bros. stüdyolarında çekilmiştir. The Meg filminin konusu her ne kadar klişe de olsa Jaws’ın diğer uyarlamalarına hiç benzemiyor. Steve Alten’in 1997 yılında yazdığı aynı isimli romana dayanan The Meg, antik çağlarda hüküm sürdüğü bilinen efsanevi deniz canlısı megaladonu konu alıyor. Derinlerdeki Dehşet filminin yönetmen koltuğunda Jon Turteltaub yer almıştır. 10 Ağustosda vizyona girecek olan The Meg Derinlerdeki Dehşet filminin Türkçe Altyazılı Fragmanını seyredebilirsiniz. Jason Statham hayranlarının, özellikle içinde korku türü barındığı için merakla bekleceği film, yaklaşık 40–50 milyon dolarlık bir bütçeyle çekildi. Her ne kadar klasik klişe konusu olduğu düşünülsede, deneyimli oyuncuları ve teknik ekibiyle herkesi mest edeceği bekleniyor. Sizi TR altyazılı fragmanıyla baş başa bırakıyoruz.

Derinlerdeki Dehşet (The Meg), 10 Ağustos 2018’de sinemalarda.

 

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir