Christopher Robin 2018 Fragman

Kategori: Film Arşivi | 0
Christopher Robin
Christopher Robin

Filmin Türü: Macera, Komedi, Aksiyon
Vizyon Tarihi: 03 Ağustos 2018
Yönetmen: Marc Forster
Oyuncular: Evan McGregor, Hayley Atwell, Mark Gatiss

Konu: Ewan McGregor’un başrolünde yer aldığı Christopher Robin, kendi ailesini kuran ve çok da memnun kalmadığı bir işte çalışan Christopher Robin’in çocukluğunda beraber oyunlar oynadığı Pooh ve arkadaşlarıyla yolunun yeniden kesişmesini konu ediniyor.

Christopher Robin artık bir yetişkindir. Çok çalıştığı, az para kazandığı ve geleceğini göremediği bir işe hapsolmuştur. Kendi ailesini kurmuştur ancak işi hayatına dönüştüğü için karısına ve kızına çok az vakit ayırabilmektedir. Christopher, saf ve bal delisi oyuncak ayısı ve arkadaşlarıyla geçirdiği çocukluğunu unutmuştur. Ancak, Christopher yıllardır sarılmaktan ve oyunlardan hırpalanmış olan Winnie the Pooh ile yeniden bir araya geldiğinde, arkadaşlıkları tekrar yeşerir. Bu Christopher’a çocuksu merakına ait günlerin onun gençliğini belirlediğini ve hiçbir şey yapmazken aslında ne kadar önemli bir şey yaptığını hatırlatır.

Ünlü çizgi film “Winnie the Pooh”nun yazarı A.A. Milne’nin gerçek yaşamını anlatan film “Goodbye Christopher Robin”de fenomen çizgi karakterlerin yaratım süreci yer alıyor. Diğer yandan da Milne’in, oğlu Christopher Robin’in oyuncaklarıyla kurduğu ilişkiden nasıl ilham aldığını görmüş oluyoruz. Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra büyük bir başarıya ulaşan bu büyüleyici masallar İngiltere’ye umut ve rahatlık getiriyor fakat bu durum tüm gözler üzerinde olan Christopher Robin için de geçerli olacak mı? Çok sevdiğimiz çizgi film karakterlerinin arka planında olan bu dramatik yaşamışlık, hepimizi etkileyecek gibi gözüküyor.

Christopher Robin, 03 Ağustos 2018’de sinemalarda.

 

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir