Boracay Adası

Boracay Adası Gece Hayatı Filipinler

Kategori: Asya, Boracay, Filipinler | 0

Boracay, Filipinler’in en renkli gece hayatına sahip ve en popüler adalarından birisidir. Bu adayı bu kadar popüler yapan, herkesin kendi tatil anlayışına göre bir şeyler bulabilmesidir. Bembeyaz plajları, dünya mutfağının tüm çeşitlerini sunan restaurantları, geceleri plaj boyu uzanan bar ve gece kulüpleriyle bir tatilden beklediğiniz her şeyi size sunar.

Genelde gece hayatının insanı en çok zorlayan yanı çok pahalı olmasıdır. Filipinler’in genelinde olduğu gibi diğer ülkelere kıyasla, Boracay’da İçki Fiyatları oldukça uygun. Size bir kaç fiyat vererek bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaya çalışayım.

Boracay Nightlife
Boracay Gece Hayatı

Boracay Adası Gece Hayatı Fiyatlar,

Barlarda 6’lı paket halinde biralar satılıyor. Bu paket biraların fiyatları, günün saatine ve kulüp yada barın kalitesine göre değişiyor. Genel olarak, 6’lı paket bira fiyatları 300 pezo ile 450 pezo arasında değişiyor. Kokteyller ise 100 pezo 200 pezo arasında fiyatlandırılmış. Ortalama olarak 10 tl ye bir kokteyl içebilirsiniz. Canlı müzik yapan bir çok barın olduğu Boracay Gece Hayatında, bir kaç tanede gece kulübü var.

Eğer plajda oturup muhteşem manzaranın keyfini çıkartarak kafanızı dinlemek istiyorsanız, barlar sizin için plaja minder ve koltuk koyarak mum ışığı eşliğinde romantik bir gece geçirmenizi sağlıyor.

Boracay gece hayatında, bara yada gece kulübüne girdiğinizde ödeyeceğiniz hesap, kesenizi fazla zorlamaz diyebiliriz. 🙂

Boracay’ın uzun plaj yolu boyunca yürüyerek kendinize bir mekan seçebilirsiniz. Tabi ki bu yol boyunca masaj yapmak isteyenler, tur firmaları ve Filipinli kızlar sizin ilginizi çekmeye çalışacaklardır. 😉

Kısacası Boracay Gece Hayatı size oldukça hareketli,renkli ve herkesin kendine göre bir eğlence bulabileceği seçenekler sunar. Umarım bir gün yolunuz düşer.

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir