Bodrum Gece Hayatı

Bodrum Gece Hayatı

Kategori: Bodrum, Ege Bölgesi, Muğla, Türkiye | 0

Ege’nin göz bebeği ve tatil cenneti Bodrum’un bu kadar popüler olmasının sebepleri elbette sadece denizi, güneşi ve kumu değil, gece hayatı da bu konuda oldukça iddalı. Çılgınca eğlenilen Bodrum Geceleri buraya gitmek için ayrı bir sebep olmuyor desek yalan olur. Bodrum’a gelenlerin ilçede ilk yaptıkları iş olan plajda yüzme ve hemen ardından geceleri soluğu kulüplerde ve barlarda almaktadır. Peki gece dışarı çıktığınızda nerelere gideceksiniz ve neler yapacaksınız. İlçede bulunan gece kulüpleri ve barlar nerelerde. Bu tarz bilgilere başlamadan önce pek çok barda fiyatların yüksek olduğunu belirtmek istiyoruz. Bizde Bodrum Gece Hayatı hakkında ayrı bir yazı hazırladık. Ayrıca Bodrum Gezi Rehberi yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bodrum Gece Hayatı
Bodrum Gece Hayatı

Bodrum Gece Hayatı

Bodrum eğlence hayatı genellikle Bodrum merkez civarında başlar. Merkezde gece hayatı için çok sayıda kulüp ve eğlence yerleri vardır. Bu kulüpler ile gece başlayan eğlence sabaha kadar devam eder. Kulüplere ayrıca çoğunluğu turist olan bir çok kişi gelir. İnsanlar sabaha kadar çılgınlar gibi eğlenmekten geri durmaz. Bodrum Gece Hayatı mekanlarıyla da isminden fazlaca söz ettirmeye yetiyor. Çoğumuzun adını artık ezberlediği en popüler Gece Kulüplerinden bahsedecek olursak;

Club Catamaran
Club Catamaran

Bodrum Club Catamaran,

Bodrum barlar sokağının hemen girişinde bulunan Bodrum Club Catamaran, yegane yüzen club konseptiyle farklı bir eğlence anlayışı getiriyor. Saat gece 01:00’e kadar ziyaretçi alıyor ardından denize açılıyor ve denizin ortasında eğlenceye devam ediyor. Alt tarafı cam olduğu için denizin altını görebiliyorsunuz. Dj güzel parçalar çalıyor. Denizin bütün güzelliğini ayaklarınızın ucuna seren bir mimari yapısı var. Canlı şovlarla ve müzikleriyle ön plana çıkan bir eğlence merkezidir. Özel olarak rezervasyon yaptırmanıza gerek yok. Kapıda ücretini ödeyip girebiliyorsunuz.

Halikarnas Night Club
Halikarnas Night Club

Bodrum Halikarnas Disco

Bodrum Halikarnas Disco, önceleri restoran olarak işe başladıysa da şimdilerde eğlence dolu geceleriyle bir disco olarak devam ediyor yoluna. Bodrum gece hayatına renk katan ilk durak Halikarnas diyebiliriz. Mükemmel ses ve ışık düzeniyle Bodrum’da tatil yapan turistler sabahlara kadar mekânın tadını çıkarıyor. Bodrum‘un klasikleşmiş mekanlarından birisi olan ve Bodrum gecelerin olmazsa olmaz mekanlarından sayılan Halikarnas Night Club’ın 38 yıllık bir geçmişi vardır.

Küba Bar
Küba Bar

Bodrum Küba Bar

Bodrum’un en popüler eğlence noktalarından birisi olan Bodrum Küba Bar, Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde yer alıyor. Balık çeşitleri ile ilgili zengin bir yemek menüsü ile Akdeniz ve Ege mutfağının şifalı bitkileriyle hazırladıkları salataları özellikle denemenizi tavsiye ederiz. Bodrum Gece Hayatı için rotanız marinaysa, mutlaka sahil yoluna bakan ve 100 yıllık ağaçlar arasında size göz kırpan, içerisinden jazz müziğin dışarıya sızdığı, dut ve akasya ağaçlarının altında Akdeniz mutfağının leziz tatlarıyla huzur bulacağanıza eminiz.

Mandalin Club
Mandalin Club

Bodrum Mandalin Club

Bodrum’un merkezinde hemen hemen her tarza hitap eden mekanlarından biri Bodrum Mandalin Club. Her akşam farklı bir eğlence seçeneği sunan Mandalin, düzenlediği konserlerle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Kimi zaman 45’liklerin de çaldığı Madalin’de, nostaljik ve keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Ayrıca hoş bir atmosferi olduğunu söyleyebiliriz. Müzik kalitesi oldukça iyidir. Çeşitli müzik programlarıyla misafirlerini memnun edebilen bir mekandır.

Posh Club
Posh Club

Bodrum Posh Club

Gümbet’in en popüler eğlence mekanlarından birisidir. Bununla beraber Gümbet sokaklarının müzik kaynağı olan mekandır. Zaman zaman ünlülerin de sahne aldığı Bodrum Posh Club, Barlar sokağında en çok rağbet gören ve kalabalık bir kitle tarafından benimsenmiş bir mekandır. Yabancı turistlerden ziyade daha çok yerli turistlerin ilgisini çeken bu gece kulübü, Bodrum Gümbet içerisinde Türkçe müzik ağırlıklı olmak üzere canlı müziklere ev sahipliği yaptığı için daha çok tercih edilmektedir. Sunduğu kaliteli hizmetler ve bünyesinde barındırdığı imkanlar sayesinde birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Yaz boyunca birçok sanatçıya kapılarını açan bu mekan, bıkmadan usanmadan eğleneceğiniz ve doyasıya dans edip gönlünüzce alkol kullanabileceğiniz bir gece için sizi bekliyor.

Rock City
Kule Rock Bar

Bodrum Kule Rock Bar

Eğer rock müzikten hoşlanıyorsanız Bodrum Kule Rock Bar Bodrum’un en iyi rock barı. Bazen konserler oluyor. Şık ve nezih bir mekan. Rock müziği tutkunları bir geceyi burada kaliteli vakit harcayarak geçirebilirler. Bayanlar tek başlarına gönül rahatlığıyla buraya gelebilirler.
Bodrum Gece Hayatı
Bodrum Gece Hayatı

Bodrum Gece Kulüpleri

Bodrum gece hayatı konusunda gerçekten sınır tanımıyor, mekânlarıyla da tabi. Diğer mekanlardan da kısaca bahsedecek olursak, buradaki popüler olmuş diğer bir durak Bodrum’un büyülü manzarasına ve kalesine karşı duran Bodrum Marina Yacht Club. Kaliteli eğlence bu olsa gerek. Bodrum’un merkezine doğru gittiğinizde yine meşhur gece kulüplerinden Bodrum Filika çıkar karşınıza. Meyhaneler Sokağında kaliteli müzik anlayışı olan bir mekan burası da. Gecenize keyif katmak istiyor ancak her yerde eğlenmeyi göze alamıyorsanız Bodrum gece hayatında iddialı Filika’ya gitmelisiniz. Meyhane sokağında oluşundan anlarsınız az çok ne tarzda olduğunu ama öyle ücra köşede gizlenmiş virane bir yer gelmesin aklınıza. Keyifle içilen rakı kokuları arasında arkadan gelen meyhane şarkıları ortamı şenlendiriyor. Yani Filika hakkında denecek tek şey samimi, sıcak ve eğlenceli bir ortam sizi bekliyor. Bodrum gece hayatının bir durağı da M&M’den. Farklı tarzları denemekten hoşlanıyorsanız o zaman bu mekana mutlaka gitmelisiniz. Mükemmel ses ve ışık sistemi, görsel şovlar kısacası hayatınıza hareket katacak bir yer M&M. Bodrum gece hayatı dediğimizde burayı listemize eklemeden olmaz. Ve işte Bodrum gece hayatının son durağı Bağ Arası. Bodrum eğlencesinde ne arasanız var. Bağ Arası’da ismi gibi gerçekten mis gibi kokan mandalina bahçelerinin arasında eşsiz güzelliğiyle çıkıyor karşımıza. Bu enfes kokular arasında yemekler ve müzikler de sizi büyüleyecek. Burası için tavsiyemiz oldukça popüler olduğundan Bodrum Bağ Arası’na gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın.

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir