Bali Masajı Ve Endonezya Masaj Fiyatları

Kategori: Asya, Bali, Endonezya | 0
Bali Masaj
Bali Masaj Salonları

Tayland ve Filipinler’de masajdan daha önce bahsetmiştik, bu yazıda da  Endonezya ve dolayısıyla Bali masajından bahsedeceğiz. Bali Masaj meraklıları için çok fazla seçenek sunuyor. Hemen hemen her yerde masaj salonu bulabiliyorsunuz. Bali Masaj Fiyatları ise masaj salonunun yerine ve kalitesine göre değişiyor. Tabi ki biz ortalama masaj salonlarını baz alarak fiyatlar vereceğiz.

Bali Masaj
Bali Masaj Fiyatları

Bali Masaj Fiyatları,

Yukarıda gördüğünüz broşür, Bali Ubud’da bir masaj salonunun broşürü. Tek bir masaj yaptırabileceğiniz gibi, paket olarak da masaj yaptırabilirsiniz. Altta ki fotoğrafta ise masaj çeşitlerini fiyatlarını ve açıklamalarını detaylı olarak görebilirsiniz. Fiyatlar ortalama 100.000 Rupiden başlıyor. Sizinle bir masaj salonun broşürünü paylaşıyorum, böylece masaj çeşitleri ve fiyatları hakkında bilginiz.olsun.

Bali Masaj Fiyatlar
Bali Masaj Fiyatlar

Masaj yaptırmanın yanında bir çok salonda, daha çok bayanlara hitap eden yüz masajı, manikür ve pedikürde yaptırabilirsiniz. Bali’de 4 farklı salonda masaj yaptırdım. Genel olarak masaj salonları son derece temiz ve bakımlı. Gönül rahatlığıyla masaj yaptırabilirsiniz. Masaj kalitesine gelirsek, asla bir Tayland olamaz. Bana göre Bali Masajının çok özel bir yanı yok, tabi ki bu benim fikrim. Fiyatlar ise Ülkemize kıyasla çok daha uygun. Eğer sizde benim gibi masaj meraklısıysanız, Bali’de mutlaka masaj yaptırın. Buraya kadar gelmişken en az 2,3  farklı masajı deneyebilirsiniz. Bali’de yorucu bir günün ardından yaptıracağınız masaj, size akşamın geri kalanı için gerekli enerjiyi verecektir.

Hepinize bol masajlı tatiller. 😉

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir