Bali Gece Hayatı

Kategori: Bali, Endonezya | 0

Bali sunduğu muhteşem güzelliklerin yanı sıra, çok hareketli ve eğlenceli bir gece hayatına sahip. Bali tatili planlayanlar mutlaka gece hayatına bir kez göz atmayı ihmal etmesin. Hatta gece hayatı sevmiyorsanız bile mutlaka bir kez uğrayın, sebebini yazının devamında açıklamaya çalışacağım. Bali gezi yazısı için buraya tıklayın.

Bali tatilimin büyük kısmını Ubud’da geçirdiğim için gece hayatına Bali’de çok fazla girme şansım olmadı. Kuta bölgesinde 2 gün kaldım ve 2 günde de Sky Garden Night Club de takıldım. Buraya iki kez gidip başka yerleri denememiş olmamın sebebi ise, ilk gün o kadar memnun kaldım ki tatilimin son gününü riske atmak istemedim ve Sky Gardena tekrar gittim. Ben size deneyip test ettiğim ve kesinlikle tavsiye edeceğim Sky Garden yazacağım.

Burayı neden bu kadar sevdim, gelelim ona 🙂

Sky Garden Bali
Sky Garden Roof Bali

Sky Garden 4 kattan oluşuyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde bütün katlar resmen alev alıyor.  Sky Gardenın bir katında ise Akşam 5 ve 9 arası açık büfe yemek ve içecek var. Biz Türk’üz ve açık büfe yemek gördük mü bizden mutlusu olamaz. 😉 Kişi başı 100.000 Rupi ödeyerek hem sınırsız yemekten hemde içecekten saat 9 a kadar faydalanabiliyorsunuz. Her gün farklı bir ülkenin yemeklerini sunuyorlar. Örneğin pazartesi İtalyan mutfağı, salı Meksika Mutfağı gibi…

İlerleyen saatlerde de eğlenceye diğer katlarda hiç bir giriş ücreti ödemeden devam edebiliyorsunuz. Eğer ben yemek işini başka yerde halledeceğim, sadece gece eğlenmek için buraya geleceğim derseniz, giriş ücreti 200.000 Rupi ve içeride 2 bira veya 1 kokteyl ücretsiz. Fiyatlar bizim ülkemizle kıyaslandığında gayet iyi.

Sky Garden Bali
Sky Garden Bali

İçeride aradığınız her şeyi ama her şeyi bulabilirsiniz. Sizinle göz göze gelmeye çalışan bir birinden güzel Asyalı kızlar olacak şaşırmayın, onların işi bu. 😉 Bu fiyatları Jakarta gece hayatında yazmıştık. Müzik ve dansçılar sabahın ilk ışıklarına kadar hiç ara vermeden sizi coşturmaya devam ediyor. Müzikler son derece kaliteli ve güncel. İçerisi son derece temiz ve şık. Garsonlar güler yüzlü. Ben çok sevdim, sizde Bali’ye yolunuz düşerse Sky Garden’a mutlaka gidin.

Bali gece hayatında herkesin eğlenebileceği alternatifler bulunuyor. Canlı müzik, gece kulübü, bar dilediğinizi seçim gönlünüzce bir gece geçirebilirsiniz.

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir