Asya’nın En Ucuz Gece Hayatı

Kategori: Gündem | 0

Dünyanın belkide en ucuz, en eğlenceli gece hayatı, Uzak Doğu Asya’nın gece hayatıdır. Şahsen Asya’nın pek çok ülkesinde gece hayatına katılmış birisi olarak sizler için hem tavsiye hem bilgiler içeren bir yazı yazmak istedim. Bu yazıda Asya’nın en ucuz gece hayatının fiyatlarını sizlerle paylaşacağım.

En Ucuz Gece Hayatı Hangi Ülkede ?

En Ucuz Gece Hayatı tabi ki Filipinler’de. Filipinler’de Cebu, Boracay, Manila ve Angeles City gece hayatı renklidir. Bağlantılara tıklayarak detaylı yazılara ulaşabilirsiniz.

Bu ülkeyi seviyorum çünkü, doğası muhteşem, gece hayatı çok ucuz, kızları çok cana yakın. Sanırım bunlar her bekar erkek için yeterli sebeptir. Eğer Filipinler tatili planınız varsa hiç düşünmeyin gidin. 😉

Not : Fiyatlar ortalama fiyatlardır. Girdiğiniz mekanın kalitesine göre küçük de olsa değişiklik gösterebilir.

Gece Kulübü Fiyatları,

Giriş ücreti, 300 Peso civarındadır. İçeride ilk 2 içkiyi ücretsiz içebiliyorsunuz.

Bira Fiyatları, 90 Peso ile 120 Peso arasında değişiyor.

Diğer İçkiler, 200 Peso ile 400 peso arasında değişiyor. Gece kulübünün kalitesi ve içtiğiniz içkinin kalitesine göre fiyatlar farklılık gösterebiliyor.

Bar Fiyatları,

Bira fiyatları normal bar ve  Go go bar olmasına göre değişiyor. Go Go barla ilgili sorular geliyor onuda hemen açıklayayım. Go Go barlar genelde kapalı mekanlar olur. İçeride kızlar çıplak dans ederler. Sizde içkinizi yudumlarken seyredebilirsiniz. Dans eden kızlarla vakit de geçirebilirsiniz. 😉 Anladınız siz onu 🙂 Dikkat Go go barlarda fiyatlar genelde yüksektir ve kızlar güzeldir. Kızlarla dışarı çıkmak için Bara ödeme yapmanız gerekir. Buna Bar Fine diyorlar. Bar Fine genelde 500 peso civarındadır.

Bira fiyatları (Normal Bar) 50-80 Peso, (Go Go Bar) 100-150 Peso arsında değişir.

Angeles City Striptiz Club
Angeles City Go Go Bar

Kızlar,

Filipinler’de kız arkadaş bulmanın en kolay olduğu ülkedir. Ben Filipinler gezim boyunca Boracay ve Manila’da bulduğum iki kız arkadaşımla vakit geçirdim. Hem bana rehberlik ettiler hemde tatilimin mükemmel geçmesini sağladılar. Buradan onlar teşekkür etmiş olayım. 🙂 Eğer sizde benim gibi yaparsanız, hem yeni arkadaşlar edinmiş olursunuz, hem kültürleri hakkında bilgi edinirsiniz, hemde yerli bir rehberle gezmenin kolaylığını yaşamış olursunuz.

Hiç dert etmeyin bu iş göründüğü kadar zor değil. İndirin bir arkadaşlık uygulaması 2,3 ay önceden konuşmaya başlayın. Siz onu, o sizi tanısın. Bunun için Hi5 uygulamasını telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Asyalı kızlar genelde bu uygulamayı kullanıyor. Bu da benden size tüyo olsun. 😉

Ben bunlarla uğraşmam diyenler gecelik ortalama 2000 Peso ödeyecek. Bu fiyat kızın kalitesine, sizin tipinize ve konuşma yeteneğinize göre değişir.

Bana göre fiyatlar Türkiye ve diğer ülkelerle kıyaslandığında son derece makul. Ayrıca ülke çok güzel, hem gezip hemde eğlenerek muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir