2019 Tatil Planı

Kategori: Akdeniz Bölgesi, Antalya, Türkiye | 0

Yazın gelmesi ile birlikte 2019 Yaz Tatil Planı yapmaya başladım. Yılın ilk gezisini Doğu Ekspresiyle Kars Gezisi olarak yapmış ve sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise Mayıs ayında Antalya’dan başlayarak Bodrum’a kadar araçla sahil şeridini dolaşacağım. Herhangi bir süre kısıtlamam yok. Tahminen 15 gün sürebilir.

Gezeceğim yerler arasında Kurşunlu Şelalesi, Adrasan, Kekova, Kaş, Ölüdeniz, Göcek, Marmaris, Bodrum ve Datça bulunuyor. Daha sonra 2019 Tatil Planı Masraflarını sizlerle tek tek paylaşacağım. Şimdilik sizlerle sadece uçak bileti ve araç kiralama için ödediğim parayı paylaşacağım.

İstanbul – Antalya Uçak Bileti —- Kişi Başı 110 TL

Normalde daha ucuza alabilirdim fakat hem saati uygun olsun istedim, hem de Thy ile uçmak istediğim için bu fiyata aldım.

Araç Kiralama için günlük 76 TL ödedim. Ödemesini peşin yaptım. Antalya Havaalanından teslim alıp tekrar havaalanına bırakacağım.

Herhangi bir otel rezervasyonu yapmadım. Kalacağım yerlere anlık karar vereceğim. Bir kaç otele girip çıkıp pazarlık ederek kalmayı planlıyorum. Daha önce de bu yöntemi kullanarak çok uygun fiyatlara konaklamıştım. Size de  bu yöntemi tavsiye ederim. Tabi ki eğer yüksek sezon olan Haziran,Temmuz, Ağustos aylarında tatil planı yapmıyorsanız.

Gezi detaylarını fotoğraf ve videoları her gün Facebook Ve İnstagram’dan paylaşacağım. Aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

Facebook https://www.facebook.com/Azparayacokseyahat/

İnstagram https://www.instagram.com/pintigezgin/

Hepinize Mutlu Tatiller.

Takip Et pintigezgin:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir